Miholjska regata - stanje prijava


U nedjelju, 28. rujna 2014. godine vidimo se na tradicionalnoj Miholjskoj regati u Osijeku. Objavljujemo preliminarnu startnu listu uz napomenu da su još uvijek moguće izmjene na sastanku Regatnog odbora i delagata svih klubova koji u nedjelju u 8 sati još mogu promijeniti dio posada ili utrka. 

 

Trka

Start

Disciplina

Pruga

1

2

3

4

5

6

7

1.

10:30

4x KM

VUKOVAR 1

DANUBIUS

IKTUS

VUKOVAR 2

MOHACS

   

2.

10:40

1x KW

DE MARIBOR

IKTUS 1

VUKOVAR

PALIĆ

IKTUS 2

   

3.

10:50

1x JMA

IKTUS 1

VUKOVAR 1

PALIĆ

IKTUS 2

VUKOVAR 2

IKTUS 3

 

4.

11:00

2x JMB

DE MARIBOR

MOHACS

PALIĆ

VUKOVAR

     

5.

11:10

4x JWB

VUKOVAR

IKTUS

         

6.

11:20

8+/ 4-/ 4x/ 2x

 MASTERS

IKTUS/

MLADOST (4-)

MLADOST/

MORNAR (4-)

JARUN/

MLADOST (4X)

MORNAR/

MLADOST (2X)

     

7.

11:30

1x JWA/SW

DE MARIBOR

MOHACS

PALIĆ (JWA)

IKTUS 1

PALIĆ (SW)

IKTUS 2

BEG/ZRENEX

8.

11:40

2-SM

IKTUS/GUSAR

IKTUS 1

IKTUS 2

       

9.

11:50

1x SM

PALIĆ

IKTUS 1

VUKOVAR

IKTUS 2

     

10.

12:00

2x JMA

MOHACS

PALIĆ

IKTUS

       

11.

12:10

1x JMB

IKTUS

DE MARIBOR 1

MOHACS

DE MARIBOR 2

BEG/ZREN

   

12.

12:20

4x KW

DANUBIUS

IKTUS

PALIĆ

       

13.

12:30

2x JWA/SW

PALIĆ

BEGEJ/ZRENEX

         

14.

12:40

1x JWB

PALIĆ

VUKOVAR

         

15.

12:50

2x KM

IKTUS 1

DE MARIBOR

IKTUS 2

IKTUS 3

     

16.

13:00

4x JMB

VUKOVAR

IKTUS

DANUBIUS

       

17.

13:10

8+ OPEN (JMA/SM/

MIX/MASTERS)

JAR/NOVA/

MOR/MLA (8+)

IKTUS

         

18.

13:20

4-SM

VUKOVAR (4-)

IKTUS

         

 

Pojedinačno stanje prijava – Miholjska 2014.

Utrka br. 1    4x KM

10:30

br

Veslački klub

Sastav

Pruga

1.

HVK VUKOVAR 1

Danijel Jakovac, Aleksandar Čukelj,Filip Vidaković, Mihael Kolar

 

2.

DANUBIUS 1885.

Đorđe Nećak, Nikola Lazov,Stefan Matić, Ognjen Novaković

 

3.

VK IKTUS

Marko Iža, Anton Lončarić,Patrik Lončarić, Leon Jug

 

4.

HVK VUKOVAR 2

Matko Gašparić, Stjepan Sekulić,Ivan Kolar, Domagoj Jaman

 

5.

MTE MOHACS

Bálint Molnár, Norbert Gagyi, Patrik Mihálovics, Bence Varga (k: Dávid Mező)

 

Utrka br. 2    1x KW

10:40

Br

Veslački klub

Sastav

Pruga

1.

VK DE MARIBOR

Maja Golja

 

2.

VK IKTUS 1

Aria Cvitanović

 

3.

HVK VUKOVAR

Katarina Bataković

 

4.

VK PALIĆ

Valentina Tot Takač

 

5.

VK IKTUS 2

Petra Sanseović

 

Utrka br. 3    1x JMA

10:50

br

Veslački klub

Sastav

Pruga

1.

VK IKTUS 1

Bruno Belić

 

2.

HVK VUKOVAR 1

Harald Brandt

 

3.

VK PALIĆ

Gabor Paći

 

4.

VK IKTUS 2

Mario Milić

 

5.

HVK VUKOVAR 2

Branimir Marinović

 

6.

VK IKTUS 3

Robert Juriša

 

Utrka br. 4    2x JMB

11:00

br

Veslački klub

Sastav

Pruga

1.

VK DE MARIBOR

Jernej Osvald, Aljaž Emeršič

 

2.

MTE MOHACS

Dominik Dudás, Ádám Litter

 

3.

VK PALIĆ

Vince Šereš, Viktor Bajari

 

4.

HVK VUKOVAR

Borna Kovačev, Domagoj Džalto

 
 

  Utrka br. 5    4x JWB

                                                           11:10

 
             

Br

Veslački klub

Sastav

Pruga

 

1.

HVK VUKOVAR

Matilda Sabljak, Hanna Jakovac,Stella Sablić, Magdalena Kalazić

   

2.

VK IKTUS

Anđela Ćaćić, Zlata Pinotić,Daria Ćaćić, Teuta Lea Stojaković

   
 

 Utrka br. 6     8+ / 4x / 2x  MASTERS

 11:20

 

 

 

1.

IKTUS/MLADOST 4-

Vedran Omrčen. Emanuella D´Alessandro, Željko Brtlehem,

   

2.

MORNAR/MLADOST 4-

Jure Glavaš, Dražen Sudić, Jakov Bočina, Ivana Bočina (rez. Željka Penezić)

   

3.

JARUN/MLADOST 4x

Igor Gukov, Branimir Mutnjaković, Marijan Košar, Sandra Košar

   

4.

MORNAR/MLADOST 2x

Jakov Bočina, Goran Polonji

   
             

Utrka br. 7    1x JWA/SW

11:30

Br

Veslački klub

Sastav

Pruga

1.

VK DE MARIBOR

Valentina Alicia Miklavčič (JWA)

 

2.

MTE MOHACS

Barbara Gagyi (JWA)

 

3.

VK PALIĆ

Ema Paći (JWA)

 

4.

VK IKTUS 1

Mia Drkulec (JWA)

 

5.

VK PALIĆ

Eva Paći (SW)

 

6.

VK IKTUS 2

Leira Baruch Stojaković (JWA)

 

7.

BEGEJ/ZRENEX

   

Utrka br. 8    2- SM  

11:40

br

Veslački klub

Sastav

Pruga

1.

IKTUS/GUSAR

Dino Belić, Toni Kujundžić

 

2.

IKTUS 1

Nedjeljko Rado, Kristijan Landeka

 

3.

IKTUS 2

Domagoj Petanjak, Oliver Kandrać

 
       

Utrka br. 9    1x SM   Jerka Velata

11:50

br

Veslački klub

Sastav

Pruga

1.

VK PALIĆ

Daniel Miškolci

 

2.

IKTUS 1

David Šain

 

3.

HVK VUKOVAR

Mato Brandt

 

4.

IKTUS 2

Mario Vekić

 
       
 

Utrka br. 10    2x JMA

 12:00

 
             

br

Veslački klub

Sastav

Pruga

1

MTE MOHACS

Krisztián Kerekes, Balázs Molnár

 

2

VK PALIĆ

Roland Agošton, Adam Teleki

 

3

VK IKTUS

Borna Srb, Matej Lamza

 
 

 

   

Utrka br. 11    1x JMB  Petar Ivić

                                                                  12:10

br

Veslački klub

Sastav

Pruga

1.

VK IKTUS

Marjan Lovković

 

2.

VK DE MARIBOR 1

Jernej Osvald

 

3.

MTE MOHACS

Előd Litter

 

4.

VK DEMARIBOR 2

Aljaž Emeršič

 

5.

BEGEJ/ZRENEX

   

Utrka br. 12    4x KW

12:20

br

Veslački klub

Sastav

Pruga

1

DANUBIUS 1885.

Dora Šereš, Jana Tarabić,Milica Zorić, Milica Lekić

 

2

VK IKTUS

Ozana Prisuda, Lea Lamza,Karla Ambruš, Petra Sanseović

 

3

VK PALIĆ

Aleksandra Zubelić, Nina Zubelić,Milica Stambolija, Ana Miković

 

Utrka br. 13   2x JWA/SW

12:30

br

Veslački klub

Sastav

Pruga

1.

VK PALIČ

Ema Paći, Eva Paći (SW)

 

2.

BEGEJ/ZRENEX

   

Utrka br. 14   1x JWB

12:40

br

Veslački klub

Sastav

Pruga

1

VK PALIĆ

Šarlota Pap

 

2

HVK VUKOVAR

Marijana Bataković

 
       
       

Utrka br. 15   2x KM

12:50

br

Veslački klub

Sastav

Pruga

1.

VK IKTUS 1

Patrik Lončarić, Anton Lončarić

 

2.

VK DE MARIBOR

Blaž Puhek, Jan Mužerlin

 

3.

VK IKUS 2

Dejan Jurković, Dominik Halilović

 

4.

VK IKTUS 3

Lovro Rado, Hrvoje Golub

 
       
       

Utrka br. 16   4x JMB

13:00

br

Veslački klub

Sastav

Pruga

 

1

HVK VUKOVAR

Jan Szabo, Stjepan Miličić,

 Luka Benaković, David Vidaković

   

2

VK IKTUS

Mislav Konjik, Krešimir Forjan,

Ivan Ante Grgić, Dino Steiner

   

3

DANUBIUS 1885.

Aleksandar Izda, Dimitrije Ibročić,

Vanja Obradović, Dušan Petrović

   
 

 Utrka br. 17   8+ OPEN   (JMA/SM/MIX/MASTERS)

 

13:10

             

br

Veslački klub

Sastav

Pruga

1

JARUN/ NOVA/

MORNAR/ MLADOST

Rikardo Grzunov, Dražen Sudić, Jakov Bočina, Mladen Lužaić, Goran Polonji,…………

 

2

IKTUS ?

   
       
         

Utrka br. 18    4- SM

13:20

br

Veslački klub

Sastav

Pruga

1.

HVK VUKOVAR

Marko Kunac, Harald Brandt,Mato Brandt, Luka Kolar

 

   2.

IKTUS

David Šain, Vjekoslav Kolobarić,Ante Janjić, Mario Vekić

 
       
       
Share