I drugog dana međunarodne regate Croatia Open 2016. nekoliko medalja osvojili su Iktusovi veslači. David Šain je s Vitom Čavrljem (Mornar) i drugog dana bio uvjerljiv u utrci dvojaca bez kormilara, Teuta Lea Stojaković u dublu je s Valentinom Plejić (Mladost) osvojila srebro u kategoriji seniorki, Aria Cvitanović bila je također srebrna u kategoriji skifova mlađih juniorki, a Krešimir Forjan osvojio je treće mjesto u četvercu, u kombinaciji A juniora Mladosti i Jaruna.

Osim osvajača medalja, koji su pokazali odličnu formu na početku veslačke sezone na 33. Croatia Openu, u Zagrebu je proteklog vikenda bilo još nekoliko zanimljivih rezultata u nastupu Iktusovih veslača. Patrik i Anton Lončarić u dvojcu na pariće ostvarili su plasman u A finale A juniora (dan ranije bili su uvjerljivo prvi u istoj disciplini u svojoj konkurenciji), odličan je bio i Ivan Ante Grgić koji je s Mihaelom Girottom također ušao u A finale juniorskih dublova, a u završinici je nastupio i Marko Iža (A finale mlađih juniora u skifu).

Rezultate za oba dana 33. regate Croatia Open možete pogledati na stranici Veslačkog saveza Zagreba.